Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Şirketimiz 2004 yılında kurumsallaşmasını tamamlamıştır. 2005 yılında ise Türkiye’deki E-ticaret potansiyelini görerek PlatinMarket markasıyla ilk sürümünü yayınlamıştır. PlatinMarket ’in sektöre girdiği yıllarda E-ticaret KOBİ’ler için ciddi maliyetler gerektiriyordu.

İşbu sebepten dolayı ana misyonumuzu da ilk etapta uygun maliyetle gelişmiş bir E-ticaret alt yapısı sağlama olarak belirledik. PlatinMarket‘in misyonu; Uygun ücret ve gelişmiş paketlerle kullanıcılarının E-ticaret’e kolay bir şekilde adapte olmasını sağlamaktır.

Sektördeki 8 yıllık tecrübesi ile de kullanıcılarına bu yolda önderlik etmektir. E-ticaret’i bilişim kaynaklı iş modelinden çıkartarak, kullanıcıları teknik konularla performans kaybetmesini engellemektir. PlatinMarket altyapısı, teknik altyapı ile boğulmadan KOBİ’leri bulundukları sektörde sadece satışa odaklanmalarını sağlamaktır.

PlatinMarket ‘in vizyonu ise; Şu anda geldiğimiz noktada, Türkiye genelinde yüzlerce kullanıcıya profesyonel E-ticaret altyapı hizmeti ve danışmanlığı sağlamaktadır.

Bu çerçevede 2011 yılı içerisinde PlatinMarket altyapısı kullanılarak yapılan e-ticaret hacmi 20 Milyon TL’ye ulaşmıştır. BKM (Bankalar Arası Kart Merkezi) verilerine göre 2011 yılında 22 Milyar TL’lik E-ticaret hacmi gerçekleşmiştir. 2012 yılı içerisinde öngörülen %57’lik artıştan siz de yerinizi almak isterseniz, bir telefon kadar yakınız. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.