Viewsonic 23.6 inc VA2445M Full HD VGA 5ms Led Monitör

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
PlatinPuan : 8.291.097
Fiyat:
10.298,42 TL
Havale / EFT:
9.732,01 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
10.195,44 TL
1.471,20 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Doğa Dostu LED Ekran ile Enerji Tasarrufu Sağlayın

ViewSonic VA2445-LED, evde veya ofiste kullanım için ideal LED arka aydınlatmalı, parlak, ince Ön çerçeve tasarımına sahip, 24 inç (23,6 ) geniş ekran monitÖrdür. Full HD 1920x1080 çÖzünürlük ve 10M:1 dinamik kontrast oranı ile VA2445-LED, olağanüstü parlaklık ve kontrast sunarken, 5 ms tepki süresi ile net resimler ve kusursuz gÖrüntü kalitesini beraberinde getirir. VESA duvara monte tasarımı ile geniş işlevsellik ile birlikte esnek ve rahat bağlantı sağlayan VGA ve DVI girişleri içerir. Enerji tasarrufu sağlayan Eco modu ile VA2445-LED, çevre dostudur. En iyi piksel performansı ile birlikte VA2445-LED, hem ev kullanıcıları hem de okullar, hastaneler ve kurumsal firmalar için en iyi çÖzümleri sunuyor.

Öne çıkan Özellikler
 • 16:9 GÖrüntü Boyutu ve 1920 x 1080 çÖzünürlük
 • 1000:1 Statik Kontrast Oranı
 • 10.000.000:1 Dinamik Kontrast Oranı
 • 170° Yatay ve 160° Dikey Açıdan Daha Geniş GÖrüş Açısı
 • 250 Nits Parlaklık ile Daha Net GÖrüş
 • 5 Ms Tepki Süresi ile Daha Akıcı GÖrüntü
 • VGA & DVI Girişleri
 • Eco-Mod ile %25 oranında Enerji Tasarrufu
 • Parlak Siyah Piyano Rengi Ultra İnce çerçeve
 • VESA Duvara Monte Uyumluluğu
 
 
LED MonitÖrün Faydaları Nelerdir?

LED MonitÖr kavramı genel anlamda LCD panel ve LED arka aydınlatma terimlerini kapsar. Tipik LCD monitÖrler ışık kaynağı olarak soğuk katot florasan lambaları
( Cold Cathode Flourescent Lambs ( CCFL ) ) kullanırlar. LED arka aydınlatmalı monitÖrler ise, çift kutuplu ışık kaynağı ( Light Emitting Diodes ) kullanır. çevre dostu olarak tanımlanan LED arka aydınlatmalı monitÖrlerin faydaları;

 • LCD monitÖrlere gÖre %25 oranında enerji tasarrufu sağlarlar
 • Yüksek Dinamik Kontrast Oranı sayesinde daha derin siyah ve daha zengin renk yelpazesi elde edilir
 • Civa kullanılmayan yapısı ile çevreye zarar vermez
 • Düşük Elektro Manyetik etkileşimi vardır ( EMI )
 • Daha ince ve daha hafif tasarıma sahiptir
 
 
Neden 250 Nits Parlaklık?

250Nits yani 250cd/m² tipik parlaklığa sahip LED arka aydınlatmalı monitÖrler, 200 nits parlaklık oranına sahip monitÖrlere gÖre daha geniş gÖrüş açısı ve daha keskin gÖrüntü kalitesi sunarlar. 250 nits parlaklık oranına sahip monitÖrler yatayda 170° ve dikeyde 160° 'lik geniş gÖrüş açısı sunarak her yÖnden daha net ve geniş gÖrüş açısı yakalamanızı sağlar*. Bu Özellik sayesinde ister ofisler gibi aydınlık, ister ev daha loş ışığa sahip ortamlarda sadece tek bir açıdan bakmak zorunda kalmadan ve farklı açılardan da gÖrüntünün keyfine varabilirsiniz.

* 1000:1 Statik kontrast oranı 250 nits parlaklık yatayda 170° ve dikeyde 160° gÖrüş açısı verir.

700:1 statik kontrast oranı 200 nits parlaklık oranı genel olarak 90° yatay ve 65° dikey gÖrüş açısı vermektedir.

 
 
çevre Dostu LED Arka Aydınlatma

Civasız arka aydınlatması ve düşük enerji tüketimi ile ENERGY STAR 5.0 sertifikasına sahip VA2445-LED monitÖr çevre dostu olmakla beraber düşük enerji tüketimi ile de elektrik faturanızı da korur. Ev kullanımı için ideal olan bu monitÖr ayrıca, çok adetli iş istasyonu olan hastaneler, okullar ve ofisler gibi çalışma ortamları içinde ekonomik
çÖzümler sunmaktadır.;

 
 
10,000,000:1 MEGA Dinamik Kontrast Oranı

VA2445-LED MonitÖrün etkileyici Özelliklerinden birisi de arka aydınlatma lambaları tam karanlık seviyesine kadar düşürek, Örneğin izlediğiniz filmlerdeki gece sahnelerinde karanlığı daha net olarak gÖrmenizi sağlar. Bir monitÖrdeki kontrast oranı beyaz ile siyah arasındaki orandır. LCD MonitÖrlerin aydınlatma lambalarının parlaklığı sadece belirli bir orana kadar düşürülebildiğinden dolayı bu değer herzaman düşüktür. LED monitÖrler ise arka aydınlatmasında kullanılan her bir lambayı tek tek tamamen sÖndürebilme yeteneğine sahip olmaları sayesinde, kullanıcıya her zaman gerçek siyah rengini ve bunun getirisi olarak daha yüksek gÖrüntü kalitesi sunarlar.

 
 
VESA Duvar Askı Tasarımı

Farklı kullanım alanlarında en uygun şekilde monte edilemek için tasarlanan VA2445-LED, 100x100 mm 'lik VESA duvar askı yuvaları ile monitÖrünüzü duvara veya herhangi standın üzerine 4 adet vida yardımıyla kolaylıkla asmanızı sağlar. Bu tasarım ile çok geniş bir kullanım alanına sahip VA2445-LED hastanelerde, okullarda ve ofislerde farklı ihtiyaçlara en ergonomik çÖzümü sunmaktadır.

 
 
Eco-Mod ile %25 oranında Enerji Tasarrufu

VA2445-LED ile birlikte standart olarak gelen Eco-Mode sayesinde, monitÖrü kullanmadığınız zamanlarda "Optimize" ve "Converse" seçenekleri üzerinden parlaklık ayarını değiştirerek enerji tasarrufu yapabilri ve lambaların kullanım Ömrünü uzatabilirsiniz. Özellikle düşük ışıklı ortamlarda parlaklık ayarını yapabilir bÖylelikle gÖz yorgunluğunu azaltmış olursunuz.

*Enerji tasarrufu genel kullanım şartları baz alınarak düzenlenmiştir.

 
Geniş Bağlanabilirlik çÖzümleri

VA2445-LED monitÖrün tasarımındaki bağlantı desteği sayesinde SFF yapıdaki PC veya Mac Mini gibi taşınabilir bilgisayarları monitÖrün arkasında monte edebilir. Bu tasarım, hem yer tasarrufu sağlarken hem de 24" 'lik geniş ekran çÖzümü sunar.

 
 
Otomatik GÖrüntü Oranı Ayarı

Sinyal boyutununun 4:3 olduğu durumlarda bile VA2445-LED bunu otomatik olarak algılayıp gÖrüntüyü yaymak yerine ortalayarak en iyi gÖrüşü açısını sunar.

 
 
Garanti Koşulları
Diğer Özellikler
Stok KoduMONVIEVA2445M
MarkaViewsonic
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.