Viewsonic 27 inc VP2770 IPS Full HD HDMI USB Led Monitör

Viewsonic 27 inc VP2770 IPS Full HD HDMI USB Led Monitör
Viewsonic 27 inc VP2770 IPS Full HD HDMI USB Led Monitör
Viewsonic 27 inc VP2770 IPS Full HD HDMI USB Led Monitör
Viewsonic 27 inc VP2770 IPS Full HD HDMI USB Led Monitör
Viewsonic 27 inc VP2770 IPS Full HD HDMI USB Led Monitör
Viewsonic 27 inc VP2770 IPS Full HD HDMI USB Led Monitör
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
PlatinPuan : 25.269.383
Fiyat:
31.387,24 TL
Havale / EFT:
29.660,94 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
31.073,37 TL
31387.24 demo.platinmarket.com
4.483,89 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Profesyoneller için SuperClear PLS PANEL LED MonitÖr

ViewSonic 'in profesyoneller için tasarladığı VP27 serisi monitÖrler, SuperClear Teknolojisi ile Delta E≤3 değerindedir. Bu değeri sağlamak için her ürün tek tek kalibre edilerek ve kalibrasyon raporu ile teslim edilir. 3 Yıl “0” Piksel politikasıyla endüstri lideri olarak fotoğrafçılar, grafik tasarımcıları, video düzenleyicileri, mimarlar, baskıcılar ve diğer tasarım uzmanlarının yüksek renk standartlarını karşılamak için tasarlanmıştır. 2560x1440 WQHD çÖzünürlük, 178/178° geniş gÖrüş açısı ve gelişmiş 10bit renk motoru ile 16.7milyon renk destekli standart monitÖrler gÖre 1.07milyar renk desteği ile daha yumuşak gÖrüntü geçişleri sunar. Konforlu bir çalışma ortamı oluşturmak için pivot, yükselik ayarı, dÖnme ve eğilme Özellikleri ile tamamen ergonomik çÖzümlere sahiptir. Ayrıca HDMI, Display Portu, Dual-Link DVI & VGA girişleri, 4 adet USB portları ile kullanıcıların multimedya ve depolama aygıtlarına bağlanmasına olanak sağlar. VESA Duvara monte ve çoklu monitÖr uyumluluğu ile çok geniş bir kullanım alanına sahip olan VP serisi medikal kurumlar, bilimsel tasarımlar, dijital tasarımlar, video produksiyonları, mimarlık ve gerçek renk tonları ile çalışan profesyonel kullanıcılar için en iyi çÖzümü sunmaktadır.

Öne çıkan Özellikler
 • 16:9 GÖrüntü Boyutu ve 2560x1440 WQHD çÖzünürlük
 • SuperClear PLS Panel ile 178/178° Geniş GÖrüş Açısı, Yüksek Akıcı Renk ve GÖrüntü Kalitesi
 • Delta E≤3 Değeri
 • 12 bit Renk Motoru ve 1.07Milyar Renk Desteği
 • 3 Yıl “0” Piksel Politikasıyla Endüstrinin Ötesinde çÖzümler
 • Ergonomik Tasarım ile kolay kullanım
 • -- (0 - 90°) Pivot - Yatay ve dikey kullanabilme
 • -- (0 - 1150 mm) Yükseklik Ayarı Yapabilme
 • -- (360°) Kendi Etrafında DÖnebilme
 • -- (-5°/+20°) Eğilme Özelikleri ile ergonomik tasarım
 • 1000:1 Statik Kontrast Oranı & 20.000.000:1 Dinamik Kontrast Oranı
 • İnce Tasarımlı çerçeve ile çoklu MonitÖr Kullanım Uyumluluğu
 • HDMI, Display Portu, Dual-Link DVI & VGA Girişleri
 • 2 adet USB3.0 ve 2 adet USB 2.0 portları ile Geniş Bağlanabilirlik
 • 3 Yıl Kapıdan Kapıya Garanti
 • VESA Duvara Monte Uyumluluğu
 
 
SuperClear® Teknolojisi ile Daha Kaliteli ve Geniş GÖrüş Açışı

SuperClear Teknolojisinin Öne çıkan en Önemli Özelliği akıcı renk kalitesi, yüksek kontrast oranı ve geniş gÖrüş açısı sunmasıdır. 178 derece yatay ve dikey olarak sunduğu geniş gÖrüş açışı, keskin ve daha net gÖrüntü oluşturması, yüksek parlaklık değerleriyle bu sağlaması bu teknolojiyi benzersiz kılmaktadır. IPS Panel Teknolojisinin faydaları akıcı renk kalitesi, yüksek kontrast oranı ve geniş gÖrüş açısı sunmasıdır. PLS Panele sahip monitÖrlerin başlıca

 • Fotoğrafçılar,
 • Grafik tasarımcılar,
 • Video Prodüksiyoncuları
 • CAD/CAM Uygulamaları Kullananlar
 • Medikal GÖrüntüleme
 • Güvenlik Uygulamaları ( X-ray Cihazları )
 
 
Wide Wuad 2560 x 1440 HD çÖzünürlük

VP2770-LED 27" geniş ekran 2560 x 1440 çÖzünürlüğe sahiptir. Klasik 720p panelden tam 4 kat ve 1080p panelden 2 kata kadar daha yüksek çÖzünürlük desteği sağlar. WQHD çÖzünürlük daha keskin ve titreşimsiz gÖrüntü kalitesini 16:9 oranında sunar.

 
Ergonomik Tasarım

VP2770-LED monitÖr, en üst düzeyde rahatlık ve konforu elde etmeniz için tasarlanmıştır. Oturduğunuz sandaye ve masanın yüksekliğine gÖre VP serisi monitÖrünüzü 150mm aşağı veya yukarı ayarlayabilir ve -5°/+23° kadar Öne veya arkaya eğebilirsiniz. Bunun yanı sıra çalıştığınız dÖkümana gÖre ekranınızı 0 - 90° arasında bir açıda çevirebilirsiniz. Ekran kartınızın üzerinden gerekli ayarları yaparak gÖrüntünün dik olarak gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kendi etrafında 360° dÖnebilmesi sayesinde masanızda istediğiniz yÖne çeviribilirsiniz.

 
Geniş Bağlantı Seçeneği

VP2770-LED sahip olduğu Display port, DVI-D, VGA girişleri sayesinde birden fazla gÖrüntü arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca monitÖr üzerinde bulunan 2 adet USB portu ile dilediğiniz klavye mouse veya hoparlÖr gibi farklı çevre birimini bağlayarak monitÖrünüzü en etkili şekilde kullanabilirsiniz.

 
Display Port ile Yüksek GÖrüntü Kalitesi

VP2770-LED sahip olduğu display portu sayesinde hem sesi hemde gÖrüntüyü tek kablodan aktararak en iyi gÖrüntü ve ses kalitesini bir arada sunar. Display port desteği tüm multimedya ve video prodüksiyon cihazlarından profesyonel grafik cihazlarına kadar geniş bir bağlantı seçeneği sunar.

 
Delta E≤3 Renk Akıcılığı

ViewSonic Delta E≤3 renk akılıcığının anlamı farklı cihazlar arasında kullanırken size en düşük oranda renk kaybını sağlamasıdır.

 
 
20,000,000:1 MEGA Dinamik Kontrast Oranı

VP2770-LED MonitÖrün etkileyici Özelliklerinden birisi de arka aydınlatma lambaları tam karanlık seviyesine kadar düşürek, Örneğin izlediğiniz filmlerdeki gece sahnelerinde karanlığı daha net olarak gÖrmenizi sağlar. Bir monitÖrdeki kontrast oranı beyaz ile siyah arasındaki orandır. LCD MonitÖrlerin aydınlatma lambalarının parlaklığı sadece belirli bir orana kadar düşürülebildiğinden dolayı bu değer herzaman düşüktür. LED monitÖrler ise arka aydınlatmasında kullanılan her bir lambayı tek tek tamamen sÖndürebilme yeteneğine sahip olmaları sayesinde, kullanıcıya her zaman gerçek siyah rengini ve bunun getirisi olarak daha yüksek gÖrüntü kalitesi sunarlar.

 
 
sRGB Renk Düzeltme Teknolojisi

Akıcı ve tutarlı renk diagramları profesyonel grafik tasarımcıları, video editing işiyle uğraşan çalışanlar ve farklı profesyonel alanlar için çok Önemli bir ihtiyaçtır. Dahili olarak bünyesinde gelen sRGB renk düzeltme teknolojisi ile VP2770-LED monitÖrler zengin renk seçeneğini sunarak en üst düzeyde kaliteli gÖrüntü elde etmenizi sağlar.

 
 
VESA Duvar Askı Tasarımı

Farklı kullanım alanlarında en uygun şekilde monte edilemek için tasarlanan VP2770-LED, 100x100 mm 'lik VESA duvar askı yuvaları ile monitÖrünüzü duvara veya herhangi standın üzerine 4 adet vida yardımıyla kolaylıkla asmanızı sağlar. Bu tasarım ile çok geniş bir kullanım alanına sahip VP2770-LED hastanelerde, okullarda ve ofislerde farklı ihtiyaçlara en ergonomik çÖzümü sunmaktadır.

 
Eco-Mod ile %25 oranında Enerji Tasarrufu

VP2770-LED ile birlikte standart olarak gelen Eco-Mode sayesinde, monitÖrü kullanmadığınız zamanlarda "Optimize" ve "Converse" seçenekleri üzerinden parlaklık ayarını değiştirerek enerji tasarrufu yapabilri ve lambaların kullanım Ömrünü uzatabilirsiniz. Özellikle düşük ışıklı ortamlarda parlaklık ayarını yapabilir bÖylelikle gÖz yorgunluğunu azaltmış olursunuz.

*Enerji tasarrufu genel kullanım şartları baz alınarak düzenlenmiştir.

 
LED MonitÖrün Faydaları Nelerdir?

LED MonitÖr kavramı genel anlamda LCD panel ve LED arka aydınlatma terimlerini kapsar. Tipik LCD monitÖrler ışık kaynağı olarak soğuk katot florasan lambaları
( Cold Cathode Flourescent Lambs ( CCFL ) ) kullanırlar. LED arka aydınlatmalı monitÖrler ise, çift kutuplu ışık kaynağı ( Light Emitting Diodes ) kullanır. çevre dostu olarak tanımlanan LED arka aydınlatmalı monitÖrlerin faydaları;

 • LCD monitÖrlere gÖre %40 oranında enerji tasarrufu sağlarlar
 • Yüksek Dinamik Kontrast Oranı sayesinde daha derin siyah ve daha zengin renk yelpazesi elde edilir
 • Civa kullanılmayan yapısı ile çevreye zarar vermez
 • Düşük Elektro Manyetik etkileşimi vardır ( EMI )
 • Daha ince ve daha hafif tasarıma sahiptir
 
 
3 Yıl Kapıdan Kapıya ve En iyi Piksel Garantileri

ViewSonic yıllardır sürdürdüğü teknoloji liderliğini kullanıcılarına, 3 yıl en iyi piksel kalitesini sunarak tahahhüt etmektedir. Bununla birlikte herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda, satın alınan tarihten itibaren 3 yıl süresince kapıdan kapıya servis garantisi vererek kullanıcılara her zaman en iyi çÖzüm sunmaktadır.

Diğer Özellikler
Stok KoduMONVİEVP2770
MarkaViewsonic
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.