Viewsonic 27 inc VX2703MH Full HD HDMI 5ms Led Monitör

Viewsonic 27 inc VX2703MH Full HD HDMI 5ms Led Monitör
Viewsonic 27 inc VX2703MH Full HD HDMI 5ms Led Monitör
Viewsonic 27 inc VX2703MH Full HD HDMI 5ms Led Monitör
Viewsonic 27 inc VX2703MH Full HD HDMI 5ms Led Monitör
Viewsonic 27 inc VX2703MH Full HD HDMI 5ms Led Monitör
Viewsonic 27 inc VX2703MH Full HD HDMI 5ms Led Monitör
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
PlatinPuan : 8.330.161
Fiyat:
10.346,93 TL
Havale / EFT:
9.777,85 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
10.243,46 TL
10346.93 demo.platinmarket.com
1.478,13 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
FULL HD Yüksek çÖzünürlük Kalitesi

ViewSonic VX2703mh-LED, 27" Full HD LED ekranı ile oyuncular için tasarlanmış olup en hızlı sahnelerde bile akıcı ve yumuşak gÖrüntü geçişlerini sağlamaktadır. 1920x1080p çÖzünürlük, 20.000.000:1 MEGA Dinamik Kontrast Oranı ve 3,4 ms tepki süresi ile VX2703mh-LED, filmler, oyunlar ve diğer uygulamalar için en iyi gÖrüntü performansını sunuyor. HDMI, DVI-D ve VGA girişleri ile geniş bağlantı seçeneklerinin yanı sıra sahip olduğu dahili hoparlÖrleri ile film ve oyunlar için ideal ses deneyimini de beraberinde getiriyor. VX2703mh-LED, Eco modu ile ayarlanabilen farklı güç seçenekleri sayesinde %25'e varan enerji tasarrufu ile çevre dostudur. İnce şık tasarımlı çerçeve tasarımıyla hem ev hemde ofisler için en ideal çÖzümü sunmaktadır.

Öne çıkan Özellikler
 • 27" Full HD 1920 x 1080 çÖzünürlük
 • 3,4 MS Tepki Süresi ile Akıcı ve Net GÖrüntü Kalitesi
 • 1200:1 Statik Kontrast Oranı
 • 20.000.000:1 Dinamik Kontrast Oranı
 • 170° Yatay ve 160° Dikey Açıdan Daha Geniş GÖrüş Açısı
 • 300 Nits Parlaklık ile Daha Net GÖrüş
 • SRS Premium Sound Dahili HoparlÖrler ile Etkileyici Ses Deneyimi
 • HDMI, DVI-D ve VGA Girişleri ile Geniş Bağlantı Seçenekleri
 • Eco-Mod ile %25'e varan Enerji Tasarrufu
 
 
LED MonitÖrün Faydaları Nelerdir?

LED MonitÖr kavramı genel anlamda LCD panel ve LED arka aydınlatma terimlerini kapsar. Tipik LCD monitÖrler ışık kaynağı olarak soğuk katot florasan lambaları
( Cold Cathode Flourescent Lambs ( CCFL ) ) kullanırlar. LED arka aydınlatmalı monitÖrler ise, çift kutuplu ışık kaynağı ( Light Emitting Diodes ) kullanır. çevre dostu olarak tanımlanan LED arka aydınlatmalı monitÖrlerin faydaları;

 • LCD monitÖrlere gÖre %40 oranında enerji tasarrufu sağlarlar
 • Yüksek Dinamik Kontrast Oranı sayesinde daha derin siyah ve daha zengin renk yelpazesi elde edilir
 • Civa kullanılmayan yapısı ile çevreye zarar vermez
 • Düşük Elektro Manyetik etkileşimi vardır ( EMI )
 • Daha ince ve daha hafif tasarıma sahiptir
 
 
Tepki Süresi Nedir?

Bir monitÖrdeki tepki süresi piksellerin siyahtan beyaza ve tekrar siyaha dÖnmesini mili saniye ( MS ) cinsinden belirlenmesidir. En düşük rakamlar bu süresinin kısalığını ve kalitesini gÖsterir. Özellikle yarış oyunları veya hareketli sahneler içeren filmlerde gÖrüntülerin hızlı değişmesi sonucu oluşan çizgilenmeler ve ghosting ( hayalet gÖrüntü efekti ) etkilerinin azaltması ile daha akıcı ve yumuşak gÖrüntü geçişleri sağlarlar. Genel olarak kabul edilebilir LED monitÖr tepki süreleri 5 ila 14MS aralığındadır. Tepki süresi değeri küçüldükçe, hareketli gÖrünütülerdeki netlik ve akıcılığın artması sonucu, yüksek tepki süreli monitÖrler oyuncu ve film tutkunları için vazgeçilmez bir deneyim oluşturmaktadır.

 
 
20,000,000:1 MEGA Dinamik Kontrast Oranı

VX2703mh-LED MonitÖrün etkileyici Özelliklerinden birisi de arka aydınlatma lambaları tam karanlık seviyesine kadar düşürek, Örneğin izlediğiniz film veya oyunlardaki karanlık sahnelerin daha net ve akıcı olarak gÖrmenizi sağlar. Bir monitÖrdeki kontrast oranı beyaz ile siyah arasındaki orandır. LCD MonitÖrlerin aydınlatma lambalarının parlaklığı sadece belirli bir orana kadar düşürülebildiğinden dolayı bu değer herzaman düşüktür. LED monitÖrler ise arka aydınlatmasında kullanılan her bir lambayı tek tek tamamen sÖndürebilme yeteneğine sahip olmaları sayesinde, kullanıcıya her zaman gerçek siyah rengini ve bunun getirisi olarak daha yüksek gÖrüntü kalitesi sunarlar.

 
 
Full HD 1080p çÖzünürlük

VX2703mh-LED monitÖr 27" geniş ekranı ile 1920x1080 çÖzünürlük desteği ile birlikte gelmektedir. Birçok çevre biriminin Full HD çıkış desteği ile geldiği günümüzde, daha geniş renk seçeneği ve titreşimsiz net ve akıcı geçişler sunan gÖrüntü kalitesini istediğiniz cihaz ile birlikte kullanarak eşsiz gÖrüntünün keyfine varabilirsiniz.

 
 
HDMI ve DVI-D ile Geniş Bağlantı Seçenekleri

HDMI ile birlikte tüm Blu-Ray oynatıcı, masaüstü veya dizüstü bilgisayar veya PlayStation® 3 ve XBOX 360® gibi oyun konsollarındaki gÖrüntü kalitesini hayatımızın her anına taşıyabiliyor olduk. VX2703mh-LED sahip olduğu HDMI girişi sayesinde sadece tek bir kaynaktan kaliteli gÖrüntü ve ses taşıyabilmenin yanı sıra farklı cihazlarınızı aynı anda bağlayıp 27" geniş ekranda kaliteli gÖrüntünün keyfini çıkarabilmenize imkan sunar.

 
SRS Premium Sound ile Kristal Netliğinde Ses Deneyimi

Ses teknolojileri konusunda sektÖr lideri partnerlerimizden olan SRS Labs ile birlikte geliştirilen SRS Premium Sound desteği sağlayan dahili hoparlÖrleri ile VX2703mh-LED size daha keyifli video ve film izleyebilmeniz için kristal netliğinde ses deneyimi sunar. BÖylelikle derin bass sesleri duymanıza imkan sağlayarak daha doğal ve etkileyici geniş bir ses alırsınız. SRS Premium Sound yazılımı kutu içerisinde gelen hızlı kurulum CD'si içerisinde bulunmaktadır. Bu yazılımı kurarak daha net iyi ses kalitesi alabilirsiniz.

 
Eco-Mod ile %25 oranında Enerji Tasarrufu

VX2703mh-LED ile birlikte standart olarak gelen Eco-Mode sayesinde, monitÖrü kullanmadığınız zamanlarda "Optimize" ve "Converse" seçenekleri üzerinden parlaklık ayarını değiştirerek enerji tasarrufu yapabilri ve lambaların kullanım Ömrünü uzatabilirsiniz. Özellikle düşük ışıklı ortamlarda parlaklık ayarını yapabilir bÖylelikle gÖz yorgunluğunu azaltmış olursunuz.

*Enerji tasarrufu genel kullanım şartları baz alınarak düzenlenmiştir.

 
Garanti Koşulları
Diğer Özellikler
Stok KoduMONVIEVX2703MH
MarkaViewsonic
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.