Viewsonic 28 inc VX2880ML Full HD HDMI 5ms Led Monitör

Viewsonic 28 inc VX2880ML Full HD HDMI 5ms Led Monitör
Viewsonic 28 inc VX2880ML Full HD HDMI 5ms Led Monitör
Viewsonic 28 inc VX2880ML Full HD HDMI 5ms Led Monitör
Viewsonic 28 inc VX2880ML Full HD HDMI 5ms Led Monitör
Viewsonic 28 inc VX2880ML Full HD HDMI 5ms Led Monitör
Viewsonic 28 inc VX2880ML Full HD HDMI 5ms Led Monitör
Viewsonic 28 inc VX2880ML Full HD HDMI 5ms Led Monitör
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
PlatinPuan : 24.192.947
Fiyat:
30.050,19 TL
Havale / EFT:
28.397,43 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
29.749,69 TL
30050.19 demo.platinmarket.com
4.292,88 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
 
 
28" 4K Ultra HD LED HDMI (MHL Destekli), çoklu MonitÖr Uygulamaları için DisplayPort Girişleri

ViewSonic VX2880ml, 28" 3840x2160 Ultra HD LED yüksek çÖzünlürlüklü ekranı ile 4K çÖzüm arayan kullanıcılar için tasarlandı. Full HD çÖzünürlüğe gÖre 4 Kat daha yüksek çÖzünürlük sunan VX2880ml, 1.07Milyar renk desteği ve 50Milyona 1 Mega kontrast oranı ile yüksek renk netliği, keskinliği ve detaylarıda beraberinde getiriyor. ViewSonic'in geliştirdiği yeni teknolojileri olan Flicker-Free ve Blue Light Filter ile gÖz yorulmalarının Önüne geçen titreşimsiz aydınlatma tasarımı ile uzun süre kullanımlarda da gÖzlerini koruyor. Geniş bağlantı seçeneklerinden, MHL bağlantısı ile mobil cihazları geniş ekrana aktarabilme Özelliğinin yanı sıra, HDMI bağlanıtısı ve 2xDisplayport giriş ve 1x çıkış portu ile çoklu ekran kullanımlarına olanak sağlıyor. Sahip olduğu dahili hoparlÖrleri ile film ve oyunlar için ideal ses deneyimini de sunuyor. 100x100mm VESA duvara monte tasarımına sahip VX2880ml, tasarımcılar, hastaneler, mimarlık ofisleri, CAD/CAM yazılım uygulamaları gibi profesyonel kullanım alanları için en ideal çÖzümü sunuyor.

Öne çıkan Özellikler
 • 28" Ultra HD Paneli ile 4K (3840x2160) En Geniş çÖzünürlük
 • MHL 2.0 Bağlantı Desteği
 • 10Bit Yüksek Renk Performansı ve 1.07 Milyar Renk Desteği
 • 300 Nits Parlaklık ile Daha Net GÖrüş
 • 170° Yatay ve 160° Dikey Açıdan Daha Geniş GÖrüş Açısı
 • 1000:1 Statik Kontrast Oranı
 • 50.000.000:1 Dinamik Kontrast Oranı
 • Dahili HoparlÖrler ile Etkileyici Ses Deneyimi
 • MHL, HDMI ve 2xDisplayPort Giriş ve 1xDisplayPort çıkışı ile Geniş Bağlantı Seçenekleri
 • Eco-Mod ile %25 oranında Enerji Tasarrufu
 • Flicker-Free (Titreşimsiz) ve Blue Light Filter Teknolojileri ile Rahat ve Uzun Kullanım İmkanı
 • VESA Duvara Monte Uyumluluğu
 
 
4K Ultra HD çÖzünürlük

4K Ultra HD çÖzünürlük, günümüzdeki masaüstü çÖzümleri içerisinde en yüksek çÖzünürlüklerdendir. 3840x2160 çÖzünürlüğü 8milyon piksel ile destekleyen VX2880ml, Full HD çÖzünürlüğe gÖre tam 4 kat daha geniş bir ekran ve piksel sunmaktadır. 28" 'lik ekranı ile aynı anda 2 ekranı birbirine bağlayarak verimliğinizi daha da arttırabilirsiniz.

 
 
10Bit Yüksek Renk Performansı ve 1.07 Milyar Renk

ViewSonic’in yeni VX2880ml Ultra HD monitÖrü, içeriğinizi gÖrüntülemek ve gÖrüntü rengi oluşturmayı işlemek için 10 bit renk motoru kullanır. 10 bit renk motoru, sinyal kalitesini düşürmeden 10 bit giriş sinyallerini işleyerek gerçek hayattakine benzer gÖrüntü kalitesi sağlar ve bÖylelikle 1.07 milyar renk oluşturarak size en doğal ve akıcı renk kalitesini sunar.

 
 
Yüksek çÖzünürlüklü çoklu MonitÖr Uygulamaları

VX2880ml sahip olduğu 2xDisplayPort Girişi ve 1xDisplayPort sayesinde çoklu monitÖr uygulamalarına imkan tanır ve kablo yÖnetimi sayesinde oluşacak kablo gÖrüntü kirliliğinin de Önüne geçer. çoklu monitÖr uygulamalarınızda gÖrüntü ve renk kaybı yaşamadan akıcı ve doğal renk kalitesini birden fazla ekrana aktarabilirsiniz.

 
 
çok Fonksiyonlu MHL Bağlantısı ile Geniş Bağlantı Seçenekleri

Dahili olarak gelen MHL bağlantısı sayesinde VX2880ml, tablet ve akıllı telefon gibi mobil cihazlarınızı kolayca 28" 'lik geniş ekrana bağlayarak içeriğinizi geniş ekranda yÖnetmenize olanak sağlar. Mobil cihazınızdaki film veya oyununun Full HD olarak geniş ekranda keyfini sürerken aynı anda cihazını da şarj edebilirsiniz.

 
 
Flicker-Free (Titreşimsiz) Ekran Teknolojisi ile GÖz Yorulmalarına Son

İster iş, ister eğlence amaçlı olsun uzun süre bilgisayar kullanımı gÖz yorulmaları, yakın mesafe gÖrüş sorunu, baş ağrısı, bulanık gÖrüş, gÖz sulanmaları gibi sorunları tetiklemektedir. MonitÖrlerin hızlı yenilenme oranları nedeniyle oluşan titreşimlerin insan gÖzüyle farkedilmesi zordur. Standart monitÖrlerde titreşim açık bir şekilde farkedilmektedir. Geleneksel flicker-free (Titreşimsiz) monitÖrler, kullandıkları Sinyal Genişlik Modülasyonu (Pulse Width Modulation) (PWM) ve yüksek frekanslı arka aydınlatmalar ile kullanıcıya titreşimsizlik hissi verir. Fakat ViewSonic geliştirdiği titreşimsiz monitÖr teknolojisi (Flicker-Free) ile LED arka aydınlatma üzerinden titreşimlerin azaltılmasıyla ve düzenli olarak güç kaynağı üzerinden düzenlenmesi nedeniyle her parlaklık seviyesinde gerçek titreşimsiz monitÖr deneyimi sunar.

 
 
Blue Light Filter Teknolojisi ile Daha Rahat Kullanım

Uzun süre monitÖr kullanımları gÖzlerde yorgunluğa neden olur. Bunun nedenlerinden birisi, renklerin doğru ayarlanmasıdır. Blue Light Filter teknolojisi size, ister multimedya ister iş çalışmalarınızda, ortama gÖre mavi renk ayarı yapabilmenizi ve uzun süreli kullanımlarda gÖz yorgunluğunun Önüne geçerek daha rahat kullanım imkanı sunmasıdır.

 
 
ViewMode Renk YÖnetimi ile Daha Akıcı Renkler

ViewSonic 'in geliştirdiği dahili renk yÖnetim sistemi ile yüksek standartlarda renk akıcılığı ve beyaz renk dengesi sağlaması sayesinde üstün renk kalitesi elde edersiniz. ViewSonic geliştirdiği ViewMode Özelliği sayesinde en iyi renk kalibrasyonunu sizin için yaparak bünyesinde bulunan farklı renk senaryoları ile ( Oyun, Film, Web, Metin ) size istediğiniz şekilde kullanma Özgürlüğü sunar.

 
 
VESA Duvar Askı Tasarımı

Farklı kullanım alanlarında en uygun şekilde monte edilemek için tasarlanan VX2880ml, 100x100 mm 'lik VESA duvar askı yuvaları ile monitÖrünüzü duvara veya herhangi standın üzerine 4 adet vida yardımıyla kolaylıkla asmanızı sağlar. Bu tasarım ile çok geniş bir kullanım alanına sahip VX2880ml hastanelerde, okullarda ve ofislerde farklı ihtiyaçlara en ergonomik çÖzümü sunmaktadır.

 
 
Dahili Stereo HoparlÖrler

VX2880ml, kristal netliğinde stereo ses ile gelişmiş multimedya performansı için iki entegre hoparlÖr içerir.

 
 
çevre Dostu Cıvasız LED Arka Aydınlatma

LED arka aydınlatma, gÖrüntüleme performansını artırır, olağanüstü bir renk aralığı sunar ve son derece ayrıntılı gÖrüntüler için kontrast oranlarını ayarlar. LED arka aydınlatma, geleneksel ekranlara kıyasla %25 'e varan enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca ince ve hafif profil de masaüstü alanından tasarruf edilmesini sağlar.

 
 
Eco-Mod ile %25 oranında Enerji Tasarrufu

VX80 Serisi ile birlikte standart olarak gelen Eco-Mode sayesinde, monitÖrü kullanmadığınız zamanlarda "Optimize" ve "Converse" seçenekleri üzerinden parlaklık ayarını değiştirerek enerji tasarrufu yapabilri ve lambaların kullanım Ömrünü uzatabilirsiniz. Özellikle düşük ışıklı ortamlarda parlaklık ayarını yapabilir bÖylelikle gÖz yorgunluğunu azaltmış olursunuz.

*Enerji tasarrufu genel kullanım şartları baz alınarak düzenlenmiştir.

 

 
 
Garanti Koşulları
Diğer Özellikler
Stok KoduMONVIEVX2880ML
MarkaViewsonic
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.